162 000 €
3306 €/m²
Property 56428 photo 1

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Kat: 1. kat
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 200 m

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 49 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
189 000 € 2362 €/m²
  • Nesne kodu 46113
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1683 €/m²
  • Nesne kodu 47072
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 52137
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 52139
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 1
Satılık
230 000 € 1949 €/m²
  • Nesne kodu 52184
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 3484 €/m²
  • Nesne kodu 55971
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
173 000 € 2246 €/m²
  • Nesne kodu 56426
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
162 000 € 3306 €/m²
  • Nesne kodu 56428
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği