Fiyattan 173 000 €
2247 €/m²
Property 56426 photo 1
Property 56426 photo 2
Property 56426 photo 3
Property 56426 photo 4
Property 56426 photo 5
Property 56426 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Kat: 1. kat
  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

satılık 77 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
253 800 € 4880 €/m²
  • Nesne kodu 40285
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2358 €/m²
  • Nesne kodu 42395
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
182 400 € 4053 €/m²
  • Nesne kodu 45657
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
216 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 45658
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
259 200 € 2178 €/m²
  • Nesne kodu 45660
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 2362 €/m²
  • Nesne kodu 46113
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1683 €/m²
  • Nesne kodu 47072
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 52137
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği