Satılan

Satılık - Villa 1100 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
İstek üzeri
Property 564 photo 1
Property 564 photo 2
Property 564 photo 3
Property 564 photo 4
Property 564 photo 5
Property 564 photo 6
Property 564 photo 7
Property 564 photo 8
Property 564 photo 9
Property 564 photo 10
Property 564 photo 11
  • Nesne kodu 564
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 1100 m²
  • Arazi büyüklüğü 1170 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 1100 metrekare 4-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 250 000 € 2551 €/m²
  • Nesne kodu 21724
  • Metrekare 490 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 34015
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
3 675 000 € 3675 €/m²
  • Nesne kodu 34772
  • Metrekare 1000 m²
  • Rooms 12
Satılık
1 420 000 € 3107 €/m²
  • Nesne kodu 37080
  • Metrekare 457 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 630 000 € 2515 €/m²
  • Nesne kodu 37081
  • Metrekare 648 m²
  • Rooms 7
Satılık
2 800 000 € 5600 €/m²
  • Nesne kodu 39689
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 7
Satılık
760 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 39846
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 000 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 49668
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
7 500 000 € 12500 €/m²
  • Nesne kodu 54556
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 600 000 € 4145 €/m²
  • Nesne kodu 56836
  • Metrekare 386 m²
  • Denize uzaklık 17000 m

Bülten aboneliği