250 000 €
2451 €/m²
Property 56141 photo 1
Property 56141 photo 2
Property 56141 photo 3
Property 56141 photo 4
Property 56141 photo 5
Property 56141 photo 6
Property 56141 photo 7
Property 56141 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Kat: 1. kat
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 102 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
355 000 € 2191 €/m²
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
341 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 51995
  • Metrekare 192 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği