Satılık - Daire 95 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
255 000 €
2684 €/m²
Property 56129 photo 1
Property 56129 photo 2
Property 56129 photo 3
Property 56129 photo 4
Property 56129 photo 5
Property 56129 photo 6
Property 56129 photo 7
Property 56129 photo 8
Property 56129 photo 9
Property 56129 photo 10
Property 56129 photo 11
Property 56129 photo 12
  • Nesne kodu 56129
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 95 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Kat: 1. kat
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

satılık 95 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
341 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 51995
  • Metrekare 192 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
270 000 € 2934 €/m²
  • Nesne kodu 52009
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 6538 €/m²
  • Nesne kodu 52023
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3
Satılık
272 950 € 1624 €/m²
  • Nesne kodu 52038
  • Metrekare 168 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği