85 000 €
140 €/m²
Property 56020 photo 1
Property 56020 photo 2
Property 56020 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 17000 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 605 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 7857
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 31769
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
120 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 35449
  • Metrekare 257 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
110 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 35683
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
100 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 53281
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
80 000 € 606 €/m²
  • Nesne kodu 54820
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 56020
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
85 000 € 531 €/m²
  • Nesne kodu 58011
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
105 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 58103
  • Metrekare 1024 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
120 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 59193
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 1700 m

Bülten aboneliği