Satılık - Daire 152 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
690 000 €
4539 €/m²
Property 55978 photo 1
Property 55978 photo 2
Property 55978 photo 3
Property 55978 photo 4
Property 55978 photo 5
Property 55978 photo 6
Property 55978 photo 7
Property 55978 photo 8
Property 55978 photo 9
Property 55978 photo 10
Property 55978 photo 11
Property 55978 photo 12
Property 55978 photo 13
  • Nesne kodu 55978
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 152 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 9
  • Kat: 7. kat
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Lüks Ev

Açıklama

satılık 152 metrekare daire. Daire 7. katta bulunur, 7. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 4629 €/m²
  • Nesne kodu 23482
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
975 000 € 3228 €/m²
  • Nesne kodu 46122
  • Metrekare 302 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
700 000 € 3804 €/m²
  • Nesne kodu 51967
  • Metrekare 184 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
588 500 € 3461 €/m²
  • Nesne kodu 52004
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
860 000 € 4455 €/m²
  • Nesne kodu 52089
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
680 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 52188
  • Metrekare 221 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
555 000 € 4269 €/m²
  • Nesne kodu 52193
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
690 000 € 4539 €/m²
  • Nesne kodu 55978
  • Metrekare 152 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği