Satılık - Daire 66 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
Fiyattan 230 000 €
3485 €/m²
Property 55971 photo 1
Property 55971 photo 2
Property 55971 photo 3
Property 55971 photo 4
Property 55971 photo 5
Property 55971 photo 6
Property 55971 photo 7
Property 55971 photo 8
Property 55971 photo 9
Property 55971 photo 10
Property 55971 photo 11
Property 55971 photo 12
  • Nesne kodu 55971
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 66 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 9
  • Kat: 1. kat
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam
  • Lüks Ev

Açıklama

satılık 66 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, asansör, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 2358 €/m²
  • Nesne kodu 42395
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
216 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 45658
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
259 200 € 2178 €/m²
  • Nesne kodu 45660
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 2362 €/m²
  • Nesne kodu 46113
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği