Satılık - Arsa 12000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
3 000 000 €
250 €/m²
Property 5503 photo 1
Property 5503 photo 2
Property 5503 photo 3
Property 5503 photo 4
Property 5503 photo 5
Property 5503 photo 6
Property 5503 photo 7

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 000 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 5503
  • Metrekare 12000 m²
Satılık
3 000 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 23389
  • Metrekare 12218 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Nesne kodu 31964
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
3 675 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 32766
  • Metrekare 6850 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 500 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 36667
  • Metrekare 35000 m²
Satılık
3 000 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 38828
  • Metrekare 33000 m²
Satılık
3 100 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 38899
  • Metrekare 76000 m²
Satılık
3 100 000 € 402 €/m²
  • Nesne kodu 45345
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği