430 000 €
3440 €/m²
Property 54751 photo 1
Property 54751 photo 2
Property 54751 photo 3
Property 54751 photo 4
Property 54751 photo 5
Property 54751 photo 6
Property 54751 photo 7
Property 54751 photo 8
Property 54751 photo 9
Property 54751 photo 10
Property 54751 photo 11
Property 54751 photo 12
Property 54751 photo 13
Property 54751 photo 14
Property 54751 photo 15
Property 54751 photo 16
Property 54751 photo 17
Property 54751 photo 18
Property 54751 photo 19
Property 54751 photo 20
Property 54751 photo 21
Property 54751 photo 22
Property 54751 photo 23
Property 54751 photo 24
Property 54751 photo 25
Property 54751 photo 26
Property 54751 photo 27
Property 54751 photo 28
Property 54751 photo 29

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2013
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Parking
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 125 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, otopark, bahçe, bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
363 000 € 3742 €/m²
  • Nesne kodu 9288
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 23784
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
560 000 € 5894 €/m²
  • Nesne kodu 33349
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
560 000 € 4516 €/m²
  • Nesne kodu 33354
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
550 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 39230
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 5223 €/m²
  • Nesne kodu 41778
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 3301 €/m²
  • Nesne kodu 41867
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 50543
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
350 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 50595
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 3440 €/m²
  • Nesne kodu 54751
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği