130 000 € 120 000 €
153 €/m²
Property 5428 photo 1
Property 5428 photo 2
Property 5428 photo 3
Property 5428 photo 4
Property 5428 photo 5
Property 5428 photo 6
Property 5428 photo 7
Property 5428 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 780 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Bu arsa üzerinde 120 metrekarelik yapım aşamasında bir bina bulunmaktadır. 

Arazi, Doğu Attika'daki Agia Marina'da yer almaktadır. Bu alan, Spata'daki yeni Atina havaalanının inşası nedeniyle son on yılda hızla gelişmektedir.

Atina'nın bir sahil kasabası olup, Atina ile Sounion burnu arasındaki sahil yolu üzerindedir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 26933
  • Metrekare 625 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
180 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 29210
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
165 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 29249
  • Metrekare 2430 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
160 000 € 223 €/m²
  • Nesne kodu 30244
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
120 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 30291
  • Metrekare 2373 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
160 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 30693
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 173000 m
Satılık
160 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 30721
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 160000 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 32436
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği