298 000 €
1279 €/m²
Property 52506 photo 1
Property 52506 photo 2
Property 52506 photo 3
Property 52506 photo 4
Property 52506 photo 5
Property 52506 photo 6
Property 52506 photo 7
Property 52506 photo 8
Property 52506 photo 9
Property 52506 photo 10
Property 52506 photo 11
Property 52506 photo 12
Property 52506 photo 13
Property 52506 photo 14
Property 52506 photo 15
Property 52506 photo 16
Property 52506 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Kat: 3. kat
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 233 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 3 yatak odası, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, otopark, bahçe, asansör, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
259 200 € 2178 €/m²
  • Nesne kodu 45660
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
341 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 51995
  • Metrekare 192 m²
  • Rooms 1
Satılık
270 000 € 2934 €/m²
  • Nesne kodu 52009
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 6538 €/m²
  • Nesne kodu 52023
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği