Satılık - Villa 162 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
593 900 €
3666 €/m²
Property 52329 photo 1
Property 52329 photo 2
Property 52329 photo 3
Property 52329 photo 4
Property 52329 photo 5
Property 52329 photo 6
Property 52329 photo 7
Property 52329 photo 8
Property 52329 photo 9
Property 52329 photo 10
Property 52329 photo 11
Property 52329 photo 12
Property 52329 photo 13
Property 52329 photo 14
Property 52329 photo 15
Property 52329 photo 16
Property 52329 photo 17
Property 52329 photo 18
Property 52329 photo 19
Property 52329 photo 20
Property 52329 photo 21
Property 52329 photo 22
Property 52329 photo 23
Property 52329 photo 24
Property 52329 photo 25
Property 52329 photo 26
  • Nesne kodu 52329
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 162 m²
  • Arazi büyüklüğü 266 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 1

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 1
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 162 metrekare 1-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 40270
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
890 000 € 4009 €/m²
  • Nesne kodu 43982
  • Metrekare 222 m²
  • Rooms 4
Satılık
625 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 45313
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 49300
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
575 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 49301
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
670 000 € 3526 €/m²
  • Nesne kodu 49315
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 4
Satılık
593 900 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 52329
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği