Satılık - Arsa 400 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
270 000 €
675 €/m²
Property 5232 photo 1
Property 5232 photo 2
Property 5232 photo 3
Property 5232 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35177
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
300 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 35619
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 35771
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
350 000 € 437 €/m²
  • Nesne kodu 37187
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
400 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37195
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
330 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 37947
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
290 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 39979
  • Metrekare 4343 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40479
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği