140 000 €
2414 €/m²
Property 52139 photo 1
Property 52139 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Kat: 1. kat
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 11 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 58 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 18037
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1847 €/m²
  • Nesne kodu 30320
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
206 000 € 2821 €/m²
  • Nesne kodu 37028
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 2
Satılık
182 400 € 4053 €/m²
  • Nesne kodu 45657
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
189 000 € 2362 €/m²
  • Nesne kodu 46113
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 1683 €/m²
  • Nesne kodu 47072
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 52137
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 52139
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 1
Satılık
173 000 € 2246 €/m²
  • Nesne kodu 56426
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
162 000 € 3306 €/m²
  • Nesne kodu 56428
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği