190 000 €
1900 €/m²
Property 52137 photo 1
Property 52137 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Kat: 2. kat
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2900 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

satılık 100 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
206 000 € 2821 €/m²
  • Nesne kodu 37028
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 2
Satılık
253 800 € 4880 €/m²
  • Nesne kodu 40285
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2358 €/m²
  • Nesne kodu 42395
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
182 400 € 4053 €/m²
  • Nesne kodu 45657
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
216 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 45658
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
259 200 € 2178 €/m²
  • Nesne kodu 45660
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 2362 €/m²
  • Nesne kodu 46113
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1683 €/m²
  • Nesne kodu 47072
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği