Satılık - Arsa 7358 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
205 000 €
27 €/m²
Property 52120 photo 1
Property 52120 photo 2
Property 52120 photo 3
Property 52120 photo 4
  • Nesne kodu 52120
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 7358 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 7358 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
239 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 25679
  • Metrekare 972 m²
Satılık
257 050 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25685
  • Metrekare 1204 m²
Satılık
267 550 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25714
  • Metrekare 1253 m²
Satılık
267 550 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25715
  • Metrekare 1255 m²
Satılık
265 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 27189
  • Metrekare 389 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
250 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 46483
  • Metrekare 9309 m²
Satılık
225 000 € 101 €/m²
  • Nesne kodu 51667
  • Metrekare 2221 m²
Satılık
180 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 58828
  • Metrekare 11299 m²
Satılık
175 000 € 293 €/m²
  • Nesne kodu 59367
  • Metrekare 597 m²
Satılık
180 000 € 321 €/m²
  • Nesne kodu 59368
  • Metrekare 560 m²

Bülten aboneliği