Satılık - Arsa 7358 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
205 000 €
27 €/m²
Property 52119 photo 1
Property 52119 photo 2
Property 52119 photo 3
Property 52119 photo 4
  • Nesne kodu 52119
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 7358 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 7358 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
167 800 € 259 €/m²
  • Nesne kodu 25716
  • Metrekare 647 m²
Satılık
164 650 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 25718
  • Metrekare 636 m²
Satılık
265 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 27189
  • Metrekare 389 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
250 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 46483
  • Metrekare 9309 m²
Satılık
164 500 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 49151
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 45000 m
Satılık
225 000 € 101 €/m²
  • Nesne kodu 51667
  • Metrekare 2221 m²
Satılık
205 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 52119
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
205 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 52120
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
165 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52761
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
195 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 53164
  • Metrekare 2927 m²

Bülten aboneliği