Satılık - Yatırım, iş 169 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
350 000 €
2071 €/m²
Property 52083 photo 1
Property 52083 photo 2
  • Nesne kodu 52083
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Yatırım, iş
  • Metrekare 169 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 34000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık iş amaçlı 169 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 2071 €/m²
  • Nesne kodu 52083
  • Metrekare 169 m²
  • Denize uzaklık 34000 m
Satılık
350 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 53152
  • Metrekare 200 m²
Satılık
405 000 € 816 €/m²
  • Nesne kodu 58619
  • Metrekare 496 m²
Satılık
300 000 € 1630 €/m²
  • Nesne kodu 59505
  • Metrekare 184 m²
Satılık
290 000 € 1946 €/m²
  • Nesne kodu 59506
  • Metrekare 149 m²

Bülten aboneliği