Satılık - Daire 145 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
314 150 €
2167 €/m²
Property 52043 photo 1
Property 52043 photo 2
Property 52043 photo 3
Property 52043 photo 4
Property 52043 photo 5
Property 52043 photo 6
Property 52043 photo 7
  • Nesne kodu 52043
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 145 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 1900 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 145 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
417 850 € 3397 €/m²
  • Nesne kodu 37009
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 3
Satılık
305 000 € 2606 €/m²
  • Nesne kodu 37029
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
421 974 € 5480 €/m²
  • Nesne kodu 37031
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
330 000 € 4342 €/m²
  • Nesne kodu 37034
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
253 800 € 4880 €/m²
  • Nesne kodu 40285
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
355 000 € 2191 €/m²
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği