Satılık - Daire 168 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
272 950 €
1625 €/m²
Property 52038 photo 1
Property 52038 photo 2
Property 52038 photo 3
Property 52038 photo 4
Property 52038 photo 5
Property 52038 photo 6
Property 52038 photo 7
  • Nesne kodu 52038
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 168 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 1900 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 168 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 4342 €/m²
  • Nesne kodu 37034
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
253 800 € 4880 €/m²
  • Nesne kodu 40285
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2358 €/m²
  • Nesne kodu 42395
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 000 € 2191 €/m²
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
259 200 € 2178 €/m²
  • Nesne kodu 45660
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği