Satılık - Daire 52 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
340 000 €
6538 €/m²
Property 52023 photo 1
Property 52023 photo 2
Property 52023 photo 3
  • Nesne kodu 52023
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 52 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 6
  • Kat: 5. kat
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 52 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
341 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 51995
  • Metrekare 192 m²
  • Rooms 1
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 1
Satılık
340 000 € 6538 €/m²
  • Nesne kodu 52023
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3
Satılık
272 950 € 1624 €/m²
  • Nesne kodu 52038
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 3
Satılık
314 150 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 52043
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 52093
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği