Satılık - Daire 92 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
Fiyattan 270 000 €
2935 €/m²
Property 52009 photo 1
Property 52009 photo 2
Property 52009 photo 3
Property 52009 photo 4
Property 52009 photo 5
Property 52009 photo 6
  • Nesne kodu 52009
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 92 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Kat: 3. kat
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

satılık 92 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 2358 €/m²
  • Nesne kodu 42395
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 000 € 2191 €/m²
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
259 200 € 2178 €/m²
  • Nesne kodu 45660
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği