Satılık - Daire 134 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
455 000 €
3396 €/m²
Property 51998 photo 1
Property 51998 photo 2
Property 51998 photo 3
  • Nesne kodu 51998
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 134 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 1

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 1
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 134 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 5555 €/m²
  • Nesne kodu 18005
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
451 998 € 9224 €/m²
  • Nesne kodu 36942
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Satılık
505 000 € 8278 €/m²
  • Nesne kodu 36960
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
422 500 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 37004
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
421 974 € 5480 €/m²
  • Nesne kodu 37031
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 2
Satılık
500 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 45190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3649 €/m²
  • Nesne kodu 45603
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
588 500 € 3461 €/m²
  • Nesne kodu 52004
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği