Fiyattan 470 000 €
2500 €/m²
Property 51997 photo 1
Property 51997 photo 2
Property 51997 photo 3
Property 51997 photo 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 188 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca yüzme havuzu, otopark, bahçe, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
415 000 € 2207 €/m²
  • Nesne kodu 19800
  • Metrekare 188 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
595 000 € 4685 €/m²
  • Nesne kodu 31812
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 2843 €/m²
  • Nesne kodu 43354
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 45102
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 2945 €/m²
  • Nesne kodu 45103
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 2314 €/m²
  • Nesne kodu 45396
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
480 000 € 2637 €/m²
  • Nesne kodu 45398
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 2471 €/m²
  • Nesne kodu 47098
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 4
Satılık
399 000 € 2389 €/m²
  • Nesne kodu 47099
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 51997
  • Metrekare 188 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği