Satılık - Daire 192 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
341 000 €
1776 €/m²
Property 51995 photo 1
Property 51995 photo 2
Property 51995 photo 3
Property 51995 photo 4
Property 51995 photo 5
  • Nesne kodu 51995
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 192 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 1

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 192 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
341 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 51995
  • Metrekare 192 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
340 000 € 6538 €/m²
  • Nesne kodu 52023
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3
Satılık
272 950 € 1624 €/m²
  • Nesne kodu 52038
  • Metrekare 168 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
314 150 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 52043
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
275 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 52093
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
315 000 € 1711 €/m²
  • Nesne kodu 52141
  • Metrekare 184 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği