350 000 €
2333 €/m²
Property 5199 photo 1
Property 5199 photo 2
Property 5199 photo 3
Property 5199 photo 4
Property 5199 photo 5
Property 5199 photo 6
Property 5199 photo 7
Property 5199 photo 8
Property 5199 photo 9
Property 5199 photo 10
Property 5199 photo 11
Property 5199 photo 12
Property 5199 photo 13
Property 5199 photo 14
Property 5199 photo 15
Property 5199 photo 16
Property 5199 photo 17
Property 5199 photo 18
Property 5199 photo 19
Property 5199 photo 20

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 400 m

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Evia’da satılık 150 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
336 000 € 1623 €/m²
  • Nesne kodu 5159
  • Metrekare 207 m²
  • Rooms 6
Satılık
350 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 5199
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3583 €/m²
  • Nesne kodu 6179
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 2
Satılık
480 000 € 3555 €/m²
  • Nesne kodu 6189
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 2150 €/m²
  • Nesne kodu 6827
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 7
Satılık
310 000 € 270 000 € 1384 €/m²
  • Nesne kodu 56400
  • Metrekare 195 m²
  • Rooms 5
Satılık
310 000 € 2330 €/m²
  • Nesne kodu 61464
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65780
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği