Satılık - Daire 113 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
366 000 €
3239 €/m²
Property 51966 photo 1
Property 51966 photo 2
Property 51966 photo 3
Property 51966 photo 4
Property 51966 photo 5
Property 51966 photo 6
Property 51966 photo 7
Property 51966 photo 8
  • Nesne kodu 51966
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 113 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 113 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 4342 €/m²
  • Nesne kodu 37034
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
355 000 € 2191 €/m²
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 45190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3578 €/m²
  • Nesne kodu 45601
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
500 000 € 3649 €/m²
  • Nesne kodu 45603
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3736 €/m²
  • Nesne kodu 45610
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği