Satılan
Property 51754 photo 1
Property 51754 photo 2
Property 51754 photo 3
Property 51754 photo 4
Property 51754 photo 5
Property 51754 photo 6
Property 51754 photo 7
Property 51754 photo 8
Property 51754 photo 9
Property 51754 photo 10
Property 51754 photo 11
Property 51754 photo 12
Property 51754 photo 13
Property 51754 photo 14
Property 51754 photo 15

Ayrıntılar

  • Karlılık: 5,90%
  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 1973
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 43 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
330 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65148
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 6
Satılık
189 000 € 2486 €/m²
  • Nesne kodu 65151
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
800 000 € 5714 €/m²
  • Nesne kodu 65153
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65208
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 2785 €/m²
  • Nesne kodu 65212
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
220 000 € 1981 €/m²
  • Nesne kodu 65259
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4
Satılık
134 000 € 2436 €/m²
  • Nesne kodu 65275
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği