Satılan
Property 51724 photo 1
Property 51724 photo 2
Property 51724 photo 3
Property 51724 photo 4
Property 51724 photo 5
Property 51724 photo 6
Property 51724 photo 7
Property 51724 photo 8
Property 51724 photo 9
Property 51724 photo 10
Property 51724 photo 11
Property 51724 photo 12
Property 51724 photo 13
Property 51724 photo 14
Property 51724 photo 15
Property 51724 photo 16
Property 51724 photo 17
Property 51724 photo 18
Property 51724 photo 19
Property 51724 photo 20
Property 51724 photo 21
Property 51724 photo 22
Property 51724 photo 23
Property 51724 photo 24
Property 51724 photo 25
Property 51724 photo 26
Property 51724 photo 27
Property 51724 photo 28
Property 51724 photo 29
Property 51724 photo 30
Property 51724 photo 31
Property 51724 photo 32
Property 51724 photo 33
Property 51724 photo 34
Property 51724 photo 35
Property 51724 photo 36
Property 51724 photo 37
Property 51724 photo 38
Property 51724 photo 39

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Kat: 5. kat
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Access
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık 50 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

Konum

Panoramik resimler

Benzer öğeler

Satılık
134 000 € 2436 €/m²
  • Nesne kodu 65275
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
102 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 65281
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Satılık
175 000 € 3301 €/m²
  • Nesne kodu 65289
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 3365 €/m²
  • Nesne kodu 65290
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
205 000 € 3534 €/m²
  • Nesne kodu 65291
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 65292
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 3770 €/m²
  • Nesne kodu 65294
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 3706 €/m²
  • Nesne kodu 65295
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 3688 €/m²
  • Nesne kodu 65296
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
137 000 € 2107 €/m²
  • Nesne kodu 65315
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği