Satılık - Arsa 4140 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
145 000 €
35 €/m²
Property 51689 photo 1
Property 51689 photo 2
Property 51689 photo 3
Property 51689 photo 4
Property 51689 photo 5
Property 51689 photo 6
  • Nesne kodu 51689
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 4140 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 4140 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
167 800 € 259 €/m²
  • Nesne kodu 25716
  • Metrekare 647 m²
Satılık
164 650 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 25718
  • Metrekare 636 m²
Satılık
164 500 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 49151
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 45000 m
Satılık
145 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51689
  • Metrekare 4140 m²
Satılık
165 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52761
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
160 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 53163
  • Metrekare 4701 m²
Satılık
180 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 54504
  • Metrekare 2119 m²
Satılık
160 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 58700
  • Metrekare 17057 m²
Satılık
125 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 58720
  • Metrekare 52361 m²
Satılık
150 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 64921
  • Metrekare 1392 m²

Bülten aboneliği