Satılık - Arsa 36930 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
425 000 €
11 €/m²
Property 51683 photo 1
  • Nesne kodu 51683
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 36930 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 36930 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
342 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 46320
  • Metrekare 5017 m²
Satılık
530 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 51665
  • Metrekare 716 m²
Satılık
380 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 51666
  • Metrekare 7916 m²
Satılık
590 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 51678
  • Metrekare 19910 m²
Satılık
425 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 51683
  • Metrekare 36930 m²
Satılık
600 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51701
  • Metrekare 6180 m²
Satılık
420 000 € 586 €/m²
  • Nesne kodu 52703
  • Metrekare 716 m²
Satılık
510 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 52767
  • Metrekare 6180 m²
Satılık
350 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 56123
  • Metrekare 3243 m²
Satılık
355 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 58617
  • Metrekare 18517 m²

Bülten aboneliği