Satılık - Müstakil ev 345 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
530 000 €
1536 €/m²
Property 51643 photo 1
Property 51643 photo 2
Property 51643 photo 3
Property 51643 photo 4
Property 51643 photo 5
Property 51643 photo 6
Property 51643 photo 7
Property 51643 photo 8
Property 51643 photo 9
Property 51643 photo 10
Property 51643 photo 11
Property 51643 photo 12
Property 51643 photo 13
Property 51643 photo 14
Property 51643 photo 15
Property 51643 photo 16
Property 51643 photo 17
Property 51643 photo 18
Property 51643 photo 19
Property 51643 photo 20
Property 51643 photo 21
Property 51643 photo 22
Property 51643 photo 23
Property 51643 photo 24
Property 51643 photo 25
Property 51643 photo 26
Property 51643 photo 27
Property 51643 photo 28
Property 51643 photo 29
Property 51643 photo 30
Property 51643 photo 31
Property 51643 photo 32
Property 51643 photo 33
Property 51643 photo 34
  • Nesne kodu 51643
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 345 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

Açıklama

satılık 345 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 1861 €/m²
  • Nesne kodu 30985
  • Metrekare 376 m²
  • Rooms 10
Satılık
675 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 46230
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 35 m
Satılık
530 000 € 1536 €/m²
  • Nesne kodu 51643
  • Metrekare 345 m²
Satılık
550 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 58656
  • Metrekare 330 m²
Satılık
505 000 € 2121 €/m²
  • Nesne kodu 59532
  • Metrekare 238 m²
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 61507
  • Metrekare 240 m²

Bülten aboneliği