180 000 €
1895 €/m²
Property 51269 photo 1
Property 51269 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık 95 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 2022 €/m²
  • Nesne kodu 66044
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 9615 €/m²
  • Nesne kodu 62960
  • Metrekare 26 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 62799
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 60897
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 63009
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
200 000 € 2564 €/m²
  • Nesne kodu 66046
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 66066
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 6739 €/m²
  • Nesne kodu 61678
  • Metrekare 23 m²
  • Rooms 1
Satılık
200 000 € 3773 €/m²
  • Nesne kodu 65220
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği