Satılık - Daire 106 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
Fiyattan 321 000 €
3028 €/m²
Property 50478 photo 1
Property 50478 photo 2
Property 50478 photo 3
Property 50478 photo 4
Property 50478 photo 5
Property 50478 photo 6
  • Nesne kodu 50478
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 106 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Kat: 1. kat
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 106 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
341 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 51995
  • Metrekare 192 m²
  • Rooms 1
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 1
Satılık
270 000 € 2934 €/m²
  • Nesne kodu 52009
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 6538 €/m²
  • Nesne kodu 52023
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3
Satılık
272 950 € 1624 €/m²
  • Nesne kodu 52038
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 3
Satılık
314 150 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 52043
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 52093
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 52096
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 1711 €/m²
  • Nesne kodu 52141
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği