Satılan
İstek üzeri
Property 50201 photo 1
Property 50201 photo 2
Property 50201 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1973
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 71 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 1176 €/m²
  • Nesne kodu 65870
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 7142 €/m²
  • Nesne kodu 65919
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
139 000 € 1404 €/m²
  • Nesne kodu 65922
  • Metrekare 99 m²
  • Rooms 3
Satılık
130 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 65937
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
475 000 € 5523 €/m²
  • Nesne kodu 65939
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 5200 €/m²
  • Nesne kodu 65944
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Kiralık
den 480 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 65956
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 1
Satılık
260 000 € 5909 €/m²
  • Nesne kodu 66010
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 6022 €/m²
  • Nesne kodu 66012
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği