Satılan

Satılık - Villa 515 m² Cyclades’de

Yunanistan Ege Adaları Cyclades Andros
İstek üzeri
Property 4925 photo 1
Property 4925 photo 2
Property 4925 photo 3
Property 4925 photo 4
Property 4925 photo 5
Property 4925 photo 6
Property 4925 photo 7
Property 4925 photo 8
Property 4925 photo 9
Property 4925 photo 10
Property 4925 photo 11
Property 4925 photo 12
Property 4925 photo 13
Property 4925 photo 14
Property 4925 photo 15
Property 4925 photo 16
Property 4925 photo 17
Property 4925 photo 18
Property 4925 photo 19
Property 4925 photo 20
Property 4925 photo 21
Property 4925 photo 22
Property 4925 photo 23
Property 4925 photo 24
Property 4925 photo 25
Property 4925 photo 26
Property 4925 photo 27
Property 4925 photo 28
Property 4925 photo 29

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Oda sayısı: 13
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 8
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 9

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Cyclades’de satılık 515 metrekare 4-katlı villa. Yarı bodrum katı 2 yatak odası mevcuttur. zemin kat 4 yatak odası, 4 duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, 3 salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, bir banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 200 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 4400
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
436 000 € 2202 €/m²
  • Nesne kodu 18345
  • Metrekare 198 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
4 400 000 € 9565 €/m²
  • Nesne kodu 26021
  • Metrekare 460 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 38443
  • Metrekare 1000 m²
  • Rooms 13
Satılık
1 600 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 38931
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 39 m
Satılık
1 900 000 € 5428 €/m²
  • Nesne kodu 64851
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 900 000 € 5671 €/m²
  • Nesne kodu 64906
  • Metrekare 335 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 800 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 65333
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği