Satılık - Villa 191 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
550 000 €
2880 €/m²
Property 49202 photo 1
Property 49202 photo 2
Property 49202 photo 3
Property 49202 photo 4
Property 49202 photo 5
Property 49202 photo 6
Property 49202 photo 7
Property 49202 photo 8
  • Nesne kodu 49202
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 191 m²
  • Arazi büyüklüğü 264 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Açıklama

satılık 191 metrekare 2-katlı villa. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
520 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 39242
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 40270
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
625 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 45313
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 49300
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
575 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 49301
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
499 000 € 2310 €/m²
  • Nesne kodu 52356
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği