Fiyattan 164 500 €
313 €/m²
Property 49151 photo 1
Property 49151 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 45000 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 524 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
167 800 € 259 €/m²
  • Nesne kodu 25716
  • Metrekare 647 m²
Satılık
164 500 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 49151
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 45000 m
Satılık
165 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 52761
  • Metrekare 7358 m²
Satılık
160 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 53163
  • Metrekare 4701 m²
Satılık
180 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 54504
  • Metrekare 2119 m²
Satılık
170 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 57596
  • Metrekare 2156 m²
Satılık
180 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 58638
  • Metrekare 6355 m²
Satılık
160 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 58700
  • Metrekare 17057 m²
Satılık
180 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 58828
  • Metrekare 11299 m²
Satılık
175 000 € 293 €/m²
  • Nesne kodu 59367
  • Metrekare 597 m²

Bülten aboneliği