Satılan
260 000 €
2114 €/m²
Property 49105 photo 1
Property 49105 photo 2
Property 49105 photo 3
Property 49105 photo 4
Property 49105 photo 5
Property 49105 photo 6
Property 49105 photo 7
Property 49105 photo 8
Property 49105 photo 9
Property 49105 photo 10
Property 49105 photo 11
Property 49105 photo 12
Property 49105 photo 13
Property 49105 photo 14
Property 49105 photo 15
Property 49105 photo 16
Property 49105 photo 17
Property 49105 photo 18
Property 49105 photo 19
Property 49105 photo 20
Property 49105 photo 21
Property 49105 photo 22
Property 49105 photo 23
Property 49105 photo 24
Property 49105 photo 25
Property 49105 photo 26
Property 49105 photo 27
Property 49105 photo 28
Property 49105 photo 29
Property 49105 photo 30
Property 49105 photo 31
Property 49105 photo 32
Property 49105 photo 33

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2009
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Atina’da satılık 123 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
385 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 65765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
294 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 65766
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 3239 €/m²
  • Nesne kodu 65778
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65784
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65787
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 3762 €/m²
  • Nesne kodu 65793
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 65812
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
305 000 € 3315 €/m²
  • Nesne kodu 65813
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 7142 €/m²
  • Nesne kodu 65919
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği