215 000 €
2287 €/m²
Property 48326 photo 1
Property 48326 photo 2
Property 48326 photo 3
Property 48326 photo 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 94 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
321 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 50478
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2934 €/m²
  • Nesne kodu 52009
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
272 950 € 1624 €/m²
  • Nesne kodu 52038
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 3
Satılık
314 150 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 52043
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 52093
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 52096
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 52137
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği