242 840 €
2478 €/m²
Property 47728 photo 1
Property 47728 photo 2
Property 47728 photo 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 98 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
295 000 € 3041 €/m²
  • Nesne kodu 43886
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
213 000 € 2265 €/m²
  • Nesne kodu 47724
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
242 840 € 2477 €/m²
  • Nesne kodu 47728
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2395 €/m²
  • Nesne kodu 52308
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 2598 €/m²
  • Nesne kodu 52309
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 2732 €/m²
  • Nesne kodu 52312
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği