2 100 000 €
3000 €/m²
Property 47671 photo 1
Property 47671 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

satılık 700 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 46078
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 47671
  • Metrekare 700 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği