197 000 €
2010 €/m²
Property 47216 photo 1
Property 47216 photo 2
Property 47216 photo 3
Property 47216 photo 4
Property 47216 photo 5
Property 47216 photo 6
Property 47216 photo 7
Property 47216 photo 8

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 35000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 98 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 1122 €/m²
  • Nesne kodu 37633
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 4
Satılık
215 000 € 2828 €/m²
  • Nesne kodu 43903
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 2090 €/m²
  • Nesne kodu 45776
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 1902 €/m²
  • Nesne kodu 45778
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 45780
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2014 €/m²
  • Nesne kodu 45781
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1892 €/m²
  • Nesne kodu 45782
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 1854 €/m²
  • Nesne kodu 45784
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Satılık
197 000 € 2010 €/m²
  • Nesne kodu 47216
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2117 €/m²
  • Nesne kodu 52130
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği