170 000 €
1683 €/m²
Property 47072 photo 1
Property 47072 photo 2
Property 47072 photo 3
Property 47072 photo 4
Property 47072 photo 5
Property 47072 photo 6
Property 47072 photo 7
Property 47072 photo 8
Property 47072 photo 9
Property 47072 photo 10

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 101 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
182 400 € 4053 €/m²
  • Nesne kodu 45657
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
216 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 45658
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
189 000 € 2362 €/m²
  • Nesne kodu 46113
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 46190
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1683 €/m²
  • Nesne kodu 47072
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 52137
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 52139
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 1
Satılık
230 000 € 1949 €/m²
  • Nesne kodu 52184
  • Metrekare 118 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
230 000 € 3484 €/m²
  • Nesne kodu 55971
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği