Satılan
Property 47018 photo 1
Property 47018 photo 2
Property 47018 photo 3
Property 47018 photo 4
Property 47018 photo 5
Property 47018 photo 6
Property 47018 photo 7
Property 47018 photo 8
Property 47018 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2012
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 70 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 3846 €/m²
  • Nesne kodu 65762
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 4821 €/m²
  • Nesne kodu 65763
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
115 000 € 1916 €/m²
  • Nesne kodu 65777
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
87 000 € 3480 €/m²
  • Nesne kodu 65779
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
115 000 € 5750 €/m²
  • Nesne kodu 65822
  • Metrekare 20 m²
  • Rooms 1
Satılık
135 000 € 4090 €/m²
  • Nesne kodu 65823
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 65824
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği