Satılık - Daire 97 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
Fiyattan 210 000 €
2165 €/m²
Property 46190 photo 1
Property 46190 photo 2
Property 46190 photo 3
Property 46190 photo 4
Property 46190 photo 5
Property 46190 photo 6
Property 46190 photo 7
  • Nesne kodu 46190
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 97 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 97 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 1683 €/m²
  • Nesne kodu 47072
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 48326
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2934 €/m²
  • Nesne kodu 52009
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
272 950 € 1624 €/m²
  • Nesne kodu 52038
  • Metrekare 168 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
314 150 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 52043
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
275 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 52093
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
270 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 52096
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
190 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 52137
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 1949 €/m²
  • Nesne kodu 52184
  • Metrekare 118 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği