Satılık - Daire 134 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
Fiyattan 270 000 €
2015 €/m²
Property 45781 photo 1
Property 45781 photo 2
Property 45781 photo 3
Property 45781 photo 4
Property 45781 photo 5
Property 45781 photo 6
  • Nesne kodu 45781
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 134 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 40000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Yerden ısıtma
  • Çift cam

Açıklama

satılık 134 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
355 000 € 2751 €/m²
  • Nesne kodu 43900
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 2810 €/m²
  • Nesne kodu 43901
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 2108 €/m²
  • Nesne kodu 49194
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2423 €/m²
  • Nesne kodu 49196
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1204 €/m²
  • Nesne kodu 52026
  • Metrekare 332 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 2727 €/m²
  • Nesne kodu 52027
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 52028
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 52073
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 2438 €/m²
  • Nesne kodu 52081
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 52131
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği