Satılık - Daire 134 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
Fiyattan 255 000 €
1903 €/m²
Property 45778 photo 1
Property 45778 photo 2
Property 45778 photo 3
Property 45778 photo 4
Property 45778 photo 5
Property 45778 photo 6
  • Nesne kodu 45778
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 134 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 40000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

satılık 134 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
355 000 € 2751 €/m²
  • Nesne kodu 43900
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2090 €/m²
  • Nesne kodu 45776
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 1902 €/m²
  • Nesne kodu 45778
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 2014 €/m²
  • Nesne kodu 45781
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1892 €/m²
  • Nesne kodu 45782
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 1854 €/m²
  • Nesne kodu 45784
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2260 €/m²
  • Nesne kodu 49190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 2108 €/m²
  • Nesne kodu 49194
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2423 €/m²
  • Nesne kodu 49196
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 2727 €/m²
  • Nesne kodu 52027
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği