Satılık - Daire 136 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
Fiyattan 435 000 €
3199 €/m²
Property 45768 photo 1
Property 45768 photo 2
Property 45768 photo 3
Property 45768 photo 4
Property 45768 photo 5
Property 45768 photo 6
Property 45768 photo 7
Property 45768 photo 8
Property 45768 photo 9
Property 45768 photo 10
Property 45768 photo 11
Property 45768 photo 12
Property 45768 photo 13
  • Nesne kodu 45768
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 136 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

satılık 136 metrekare daire. Daire 7. katta bulunur, 7. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
355 000 € 2191 €/m²
  • Nesne kodu 45076
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 45190
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3649 €/m²
  • Nesne kodu 45603
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4065 €/m²
  • Nesne kodu 45611
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 200 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 45659
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 3198 €/m²
  • Nesne kodu 45768
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 3
Satılık
366 000 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 51966
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
455 000 € 3395 €/m²
  • Nesne kodu 51998
  • Metrekare 134 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
588 500 € 3461 €/m²
  • Nesne kodu 52004
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
555 000 € 4269 €/m²
  • Nesne kodu 52193
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği